Wydarzenie, które kierujemy do grupy 25 osób, w tym przede wszystkim Managerów, Kierowników  oraz Przedstawicieli działów kadr i HR firm z województwa podlaskiego,  jest pierwszym owocem współpracy firm PaMa Pro oraz SHtraining. Warsztat oparty o licencjonowaną Symulację Business Manager™, poprowadzony zostanie przez wieloletniego praktyka oraz trenera biznesu Pana Jerzego Niewińskiego – Dyrektora Zarządzającego firmy SHtraining.

Czym jest Symulacja Business Manager™ wdrażana przez firmę SHtraining i co jest jej celem?

Symulator Business Manager™ został stworzony przez międzynarodowy zespół ekspertów – psychologów i naukowców na zlecenie Niemieckiej Akademii Nauk, co przełożyło się na jego wielokrotne nagradzanie. Jest regularnie wykorzystywany na całym świecie i do tej pory został przetłumaczony na kilkanaście języków. Jest to jedyne tego typu narzędzie w Polsce, które uczy twardych umiejętności wykorzystując najefektywniejsze metody nauki przez doświadczenie. Celem Symulacji Business Manager™ jest poznanie zasad prowadzenia firmy oraz wpływu strategii i działań operacyjnych na finalny wynik finansowy i rentowność.

Ze względu na limit miejsc oraz specyfikę warsztatu, prosimy o zgłaszanie się wyłącznie jednej osoby z przedsiębiorstwa, zaś przesłane na adres: biuro@pamapro.pl formalne zgłoszenia, będą każdorazowo mailowo oraz telefonicznie potwierdzane. Zgłoszenia do udziału w warsztacie przyjmowane są do 30.11.2016 r. W przypadku wyczerpania limitu miejsc na zaplanowanych warsztatach, osoby nadsyłające swoje zgłoszenia otrzymają stosowną telefoniczną, bądź mailową informację.

Termin: 05.12.2016 r.

Miejsce realizacji warsztatu: Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku, ul. Świętego Mikołaja 5 (sala konferencyjna).

Godziny: 09.00-16.00

Formularz-zgloszeniowy-symulacja-business-manager

Zapraszamy!