Z wielkim entuzjazmem przyjęli moje zaproszenie do Białegostoku, a ustalając pierwsze terminy swoich autorskich kursów w naszym mieście, nawet przez moment nie zawahali się stając oko w oko z wizją często nieprzewidywalnej zimy w podlaskim wydaniu.  Zaplanowane przez Nich od 14-15.01. 2017 r. półroczne, weekendowe kursy kompetencyjne: „Profesjonalny Kurs Coachingu” oraz „Kurs Trenerski dla Oświaty”, których program merytoryczny oraz pełen harmonogram znajdują się pod zamieszczonymi poniżej linkami, stwarzają niepowtarzalną okazję do zdobycia nowej wiedzy i kompetencji, a także dokumentów je potwierdzających. Wszystko to dzięki merytorycznemu, energetycznemu wsparciu Siedmiu Wspaniałych – Twórców jedynej w swoim rodzaju Grupy Trenerów POWER, podbijających serca Uczestników warsztatów, szkoleń, spotkań w całej Polsce… i nie tylko. Wszystkich, którzy by uwierzyć muszą najpierw zobaczyć,  zapraszamy na Ich facebookowy funpage oraz stronę internetową www.trenerzypower.pl, gdzie znajdują się relacje z prowadzonych przez nich w całej Polsce wydarzeń oraz opinie Uczestników porwanych przez Nich do działania.

Dla PaMa Pro jest to kolejna okazja do współpracy z tymi wspaniałymi Ludźmi, ale przede wszystkim mocnymi, merytorycznymi fachowcami, którzy w całym kraju swoimi działaniami pozostawiają ślad.

Z pełnym przekonaniem zapraszam, w imieniu Grupy Trenerów POWER i PaMa Pro na: „Profesjonalny Kurs Coachingu” oraz „Kurs Trenerski dla Oświaty”. Informacje ogólne dotyczące Trenerów, treści przewidzianych na poszczególnych zjazdach, zasad zgłoszenia do udziału w szkoleniach, znajdują się na wspomnianej już powyżej stronie internetowej, w zakładce „Kursy Kompetencyjne”.

Fiszki dotyczące kursów zaplanowanych w Białymstoku znajdują się zaś pod linkami:

http://trenerzypower.pl/wp-content/uploads/2016/10/Harmonogram-zjazd%C3%B3w_kurs-trenerski_Bia%C5%82ystok-2017.pdf

http://trenerzypower.pl/wp-content/uploads/2016/10/Harmonogram-zjazd%C3%B3w_kurs-coachingu_Bia%C5%82ystok-2017.pdf

Dodatkowych informacji na temat tych fantastycznych wydarzeń, lokalnie udzielam również pod numerem: 883 062 667.

Pozdrawiam serdecznie,

Paulina Malinowska

PaMa Pro Białystok